еМагазин

Tag : душко

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Заев со синот Душко возеше квадрицикл

Редакција
Викендот е време кога и премиерот Зоран Заев може да “украде“ малку слободно време за да го помине со семејството. На Фејсбук објави фотографија со...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Заев гласаше со сопругата Зорица и синот Душко

Редакција
Премиерот и лидер на СДСМ Зоран Заев денеска гласаше на избирачкото место 1730 во ОУ „Никола Вашцаров“ во Струмица. На гласањето дојде во придружба на...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Заев со син му Душко возеше „Форвилер“ по Беласица

Редакција
Премиерот Зоран Заев, кој важи за страствен моторџија, на Фејсбук објави фотографи на кои заедно со неговиот син Душко, викендов возат „Форвилер“ по падините на Беласица....