еМагазин

Tag : ДВД

Локално ТОП СТОРИИ

МВР поднесе кривична пријава против четири лица за неовластено прислушување

Никола Осило
Надворешната канцеларија за криминалистички работи при ПС од ОН Прилеп до ОЈО Прилеп поднесе кривична пријава против четири лица: Љ.П. (55), од Тетово, Г.Н. (49)