еМагазин

Tag : Џејм Ли Кертис

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис за „Медена земја“: Колку совршен филм во овој момент, воодушевена сум

Редакција
По познатата холивудска актерка Сара Џесика Паркер, за „Медена земја“ се огласи и Џејми Ли Кертис. Таа на Твитер напиша дека филмот е совршен во...