еМагазин

Tag : Џејми Ли Кертис

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Актерката Џејми Ли Кертис доби тегла мед од Атиџе

Редакција
Актерката Џејми Ли Кертис која неодамна на социјалните мрежи сподели колку е воодушевена од македонскиот филм “Медена земја“, на својот Инстаграм профил се пофали дека...