еМагазин

Tag : Eclipse Cross

Свет

(ВИДЕО) Mitsubishi вработи рапер, кој на уникатен начин го презентира новиот Eclipse Cross

Редакција
Mitsubishi вработи рапер во салон за автомобили, кој на уникатен начин го презентира новиот Mitsubishi. Всушност раперот го рапува текстот на опремата и карактеристиките на возилото. Новиот модел на Mitsubishi,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Најпосакуваниот кросовер во Германија, сега и во Македонија

Редакција
Новиот модел на Mitsubishi Motors, Eclipse Cross, отсега достапен и во Македонија. Не само што е нов модел, со атрактивен дизајн, туку содржи мноштво иновации...