еМагазин

Tag : Ефектот на среќата

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Урбаната приказна „Ефектот на среќа“ го отвори „Cinedays“

Редакција
Играниот филм „Ефектот на среќа“ (The Happiness Effect) на режисерот Борјан Зафировски вчера ја имаше својата прва проекција во преполната сала во кино „Милениум“ на...