еМагазин

Tag : електрично возило

Техно

Форд со teaser од новото електрично возило

Редакција
Автомобилската компанија Ford го откри својот прв „teaser“ за најново возило инспирирано од Mustang – прв модел од групата Ford Edison, специјално направен за развој...