еМагазин

Tag : Елиф Шафак

БАШ НИ Е ЌЕФ

Излезе од печат „10 минути и 38 секунди“ од Елиф Шафак

Редакција
Издавачки центар ТРИ со задоволство ве информира дека излезе од печат „10 минути и 38 секунди во овој чуден свет“, новиот роман на Елиф Шафак,...