еМагазин

Tag : Елизабета Пендаровска

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Пендаровска направи кардиолошки преглед за да ја подигне свесноста кај жените

Редакција
Во рамки на акцијата „Црвен аларм за женското срцево здравје“, која ќе трае во наредните три месеци до 1-ви февруари, денес, заедно со сопругите на...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Сопругата на Пендаровски, Елизабета со елегантен изглед на црвениот тепих на „Браќа Манаки“

Редакција
Сопругата на претседателот Стево Пендаровски, Елизабета Ѓоргиевска Пендаровска остава впечаток на жена која се грижи за својот изглед. Во секоја прилика изгледа елегантно и средено,...