еМагазин

Tag : епилог

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Попусто нови вработувања и партиски ботови: Се бара судски епилог за криминалците од СДСМ, ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ

Никола Осило
Во период кога на стаклени нозе се држи правосудниот систем и довербата во извршната власт во земјава поради случајот „Рекет“, пропагадната машинерија во владејачката СДСМ...