еМагазин

Tag : естрада

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

„Најдобрата“: Калиопи, Џамбазов, Зафирчев, Петрушевска… се простуваат од актерката Беличанец

Редакција
Колегите на починатата актерка Билјана Беличанец и личности од македонската естрада се простуваат од нејзе на социјалните мрежи. Пораки на Фејсбук објавија актерите Васил Зафирчев,...