еМагазин

Tag : фамилја

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од министерот Бектеши

Редакција
Министерот за економија, Крешник Бектеши на својот Фејсбук профил објави фотографии од семејството во новогодишна атмосфера и ја честиташе Новата година. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ (Фото) Антонио...