еМагазин

Tag : фамилија

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од Влатко Ѓорчев

Редакција
Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев на својот Фејсбук профил објави фотографија со својата фамилија од плоштадот Македонија во Скопје и ја честиташе Новата година. ПОВРЗАНИ...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

Редакција
На својот Фејсбук профил, премиерот во заминување, Зоран Заев објави фамилјарни фотографии со неговата сопруга Зорица, ќерката Александра и синот Душко. Како што Заев најави,...