еМагазин

Tag : Фчерашни новости

ЖИВОТ

И Јована си заминува со Тевдовски од Министерството за финансии

Редакција
И Јована Аврамовска, позната на јавноста по тоа што беше дел од тимот на „Фчерашни новости“, а која по доаѓањето на министерската позиција во Министерството...