еМагазин

Tag : фустани

Да помогнеме

На две сестри сирачки им требаат фустани за полуматура и матура

Редакција
Фондацијата „Стопли срце“ собира помош за две сестри сирачки кои се полуматурантка и матурантка, односно фустани за достојно да си ја прослават матурата. „Другарки и
ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Галерија) Тања Иванова изработува фустани кои изгледаат како уметнички дела на телата

Редакција
Облечени во некоја од креациите на Тања Иванова, може да кажете дека носите уметничко дело на себе, без воопшто да претерате во таа констатација. Фустаните