еМагазин

Tag : герила

Локално

(Фото) Герила акција: „Добродојдовте во Тетово, градот во кој на никому не му е гајле на ништо“

Редакција
„Добродојдовте во Тетово, градот во кој на никому не му е гајле на ништо“, е главната порака на герила акцијата на група активисти, кои поставија...