еМагазин

Tag : Горан Атанасовски

ЖИВОТ

МВР потврди дека починатиот во Нерези е Горан Атанасовски

Редакција
МВР во нивниот денешен билтен, потврдија дека починатиот во Нерези е Горан Атанасовски. „На 21.02.2019 година во 12.52 часот во СВР Скопје било пријавено дека...
ЖИВОТ

Според пријателите, телото пронајдено во Нерези му припаѓа на исчезнатиот Атанасовски

Редакција
Во исчекување на официјални информации од МВР, за да потврдат дека телото најдено во Нерези му припаѓа на исчезнатиот Горан Атанасовски, според информации од роднини...
Да помогнеме

(Фото) Уште едно исчезнато лице: Се бара 35-годишниот Горан Атанасовски

Редакција
На социјалните мрежи се споделува апел за исчезнато лице 35-годишниот Горан Атанасовски од Скопје. „Последнни информации кои ги има семејството е дека е виден вчера...