еМагазин

Tag : Гордан Јанкуловски

Бизнис

Гордан Јанкуловски именуван за генерален директор на „Идевелоп“

Никола Осило
Одборот на директори на „Идевелоп“ на денешниот состанок донесе одлука за именување на Гордан Јанкуловски за извршен член на Одборот на директори – генерален директор,...