еМагазин

Tag : Горно Лисиче

Локално

Хаос во кафана во Горно Лисиче: Им се заканувал со пиштол, тие му го одзеле

Никола Осило
На 16.05.2019 година во 02.27 часот во СВР Скопје, А.П. пријавил дека во угостителски објект во Горно Лисиче, Д.Д.(26) од Скопје му се заканувал со