еМагазин

Tag : Гудиес

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Гудиес“ го доби тендерот на МВР за набавка на храна за службените кучиња вреден 114.000 евра

Никола Осило
Министерството за внатрешни работи по распишаниот тендер за набавка на храна за службени кучиња склучи договор со друштвото за производство, трговија и услуги „Гудиес“ ДООЕЛ