еМагазин

Tag : Гулф оил

Македонија

Случај „Рекет“: Кој е бизнисменот Стајиќ кој на Фејсбук објави дека бил рекетиран

Редакција
Бизнисменот Владимир Стајиќ кој објави дека бил рекетиран од страна на еден од обвиниетите во случајот “Рекет„ на Јавното обвинителство, е сопственик на компанијата „Супертрејд“,...