еМагазин

Tag : Hertz Macedonia

БАШ НИ Е ЌЕФ

Hertz Македонија ја освои наградата „Internacional customer experience award 2018“

Редакција
Hertz Македонија ја освои престижната награда за извонредна услуга на клиентите од Rentalcars.com, светскиот лидер за онлајн-изнајмување автомобили. Rentalcars.com веќе четврта година анализира анкети и