еМагазин

Tag : ХТЛ Македонија

БАШ НИ Е ЌЕФ

„ХТЛ Македонија“ донираше медицинска опрема во вредност од 20.000 евра на ГОБ „8-ми септември“ во Скопје

Редакција
Хуманитарната акција на компанијата „ХТЛ Македонија“, членка на Групацијата „Новоматик“ во Македонија е на самиот крај. „ХТЛ Македонија“ донираше дезинфикциони средства во износ од 20.000...