еМагазин

Tag : Hugo Boss

Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија/видео) 15 години Hugo Boss: Прославуваме 15 години стил и елеганција

Редакција
Брендот Hugo Boss прославува 15 години постоење кај нас. Во тој повод подготвивме многубројни активности, рекламна кампања во соработка со Порше Македонија, промоции, коктел настан...