еМагазин

Tag : хунта

Македонија

Протест на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје, посебен сообраќаен режим

Редакција
Опозициската ВМРО-ДПМНЕ  за  денеска попладне во 17 часот најави протест во центарот на Скопје, кој го организираат  една година по приведувањето на лицата за собраниските...