еМагазин

Tag : идила

Локално

(Фото) Снежна идила на Попова Шапка

Редакција
Промената на временските услови го смени пејзажот на македонските планини. На речиси сите врне снег, а снежната покривка изнесува околу 20 сантиметри. Еве како изгледа...