еМагазин

Tag : Игор Јанушев

Македонија ТОП СТОРИИ

ВМРО-ДПМНЕ: На пратеници им се нудат и по 2 милиони евра да гласаат „за“

Редакција
Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев обвини дека денеска во Собранието се случувало вистинска драма. Структури на власта и структури кои одработуваат за оваа власт,...