еМагазин

Tag : Икеа

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Производите на „Икеа“ може да се купат во продажен центар во Делчево

Редакција
Со отварањето на центарот за нарачки odIKEA во Делчево, бул. Македонија бр.12, шведската компанија ИКЕА која е светски бренд за мебел и производи за домаќинство,...