еМагазин

Tag : инагурација

Балкан ТОП СТОРИИ

(Видео) Зоран Милановиќ „хит“ на Балканот: Химна му пееше Јосипа Лисац, а тој заврши со стихови на ЕКВ

Редакција
Инагурацијата на новиот хрватски претседател Зоран Милановиќ предизвика лавина позитивни реакции на Балканот откако химната на свечениот чин ја изведе легендарната Јосипа Лисац. Уште повеќе...