еМагазин

Tag : инспирација

ЖИВОТ

(Видео) „Мито е Тито“, кавадаречкиот градоначалник Митко Јанчев инспирација за тетоважа

Редакција
Кавадаречкиот градоначалник Митко Јанчев е еден од најуспешните градоначалници, судејќи барем според тоа што планираната програма за четиригодишниот мандат, ја оствари за две. Инспириран од...