еМагазин

Tag : изгубена жена

Да помогнеме

(Фото) Изгубена е жена која боледува од Алцхајмерова болест

Редакција
Елена Јовановска упати апел на социјалните мрежи дека нејзината мајка Драгица која боледува од Алцхајмерова болест била изгубена. „Изгубена е мајка ми која боледува од...