еМагазин

Tag : Израелец

Локално

Охриѓанец наседнал на измама со измислена сообраќајка на Израелец

Никола Осило
На 09.02.2019 година во 11,45 часот во СВР-Охрид Д.Д.(65) од Охрид пријавил дека истиот ден околу 10,30 часот на булеварот “Туристичка“ му пристапило едно лице...