еМагазин

Tag : кајакарење

ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

(Фото) Кајакарење пред Владата

Редакција
Активистите утрово кајакареа по бетонската река пред Владата за да ја подигнат свеста кај јавноста за значењето на недопрената природа и прекрасните речни долини и...