еМагазин

Tag : Кејт Мери Брнс

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Која е Кејт Мери Брнс, новата амбасадорка на САД во Македонија

Редакција
Новата амбасадорка на САД во земјава, Кејт Мери Брнс ги помина сите административни процедури пред да дојде во Македонија и да почне да ја извршува својата нова...