еМагазин

Tag : Кејт Мидетон

Македонија

(Видео) Шекеринска во неформален разговор со војвотката Кејт Миделтон во Бекингамската палата

Редакција
Министерката за одбрана Радмила Шекеринска која исто така е во делегацијата на Состанокот на лидерите на НАТО во Лондон, имаше неформален разговор со војвотката од...