еМагазин

Tag : километар

БАШ НИ Е ЌЕФ

Хероите на #СекојКилометарЗначи го посетија СОС Детско село

Редакција
На 7 октомври 2018 година заврши една уникатна приказна. Skopje Run 10K финишираше со рекорден број на учесници и кампања која поттикна зголемување на филантропијата...