еМагазин

Tag : Клик

БАШ НИ Е ЌЕФ

НЛБ Банка со нови современи начини на плаќање во НЛБ мКлик – мобилното банкарство

Редакција
НЛБ Банка од денеска за сите свои клиенти воведе нови начини на брзи плаќања во рамките на НЛБ мКлик – мобилното банкарство. Станува збор за...