еМагазин

Tag : Клиника за токсикологија

Локално

Нападната вработена на Клиниката за токсикологија

Никола Осило
На 22.08.2019 во 03.25 часот во СВР Скопје, Х.Ј.(38) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 02.30 часот во Комплексот клиники „Мајка Тереза“, во Одделот...
ЖИВОТ

Повеќе термини за лабораториски прегледи и дијагностика на Клиниката за токсикологија

Редакција
Од почетокот на овој месец, ултрасонографскиот кабинет за абдомен на Универзитетската клиника за токсикологија ќе работи секоја сабота, во периодот од 08 до 13:45 часот,...