еМагазин

Tag : коки

Македонија

Героски до Кирацовски: Си пишувам глупости, оти немам попаметна работа

Редакција
Новинарот Бранко Героски, кој со месеци наназад пишуваше за лицата инволвирани во случајот на Јавното обвинителство, „Рекет“, му одговори на поранешниот генерален секретар и актуелен...