еМагазин

Tag : колк

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Хрватскиот фудбалер во Интер, Марсело Брозовиќ уплати 3.000 евра на Менче која бараше помош за операција на колкот

Редакција
Фановите на клубот Интер, „Интер клуб Македонија“ објавија дека хрватскиот фудбалер Марсело Брозовиќ уплатил 3.000 евра на сметката на нашата Менче Трповска, која треба да...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Собрани се потребните средства за девојката за која упативме апел за потребите за операција на колк

Редакција
Стаменка Менче Трповска, девојката за која вчера „еМагазин“ упати апел да се соберат 5.500 евра за операција на колкот, ги собрала парите за еден ден....
Да помогнеме

На девојкава ѝ се распаѓа колкот трпи болки, потребни се 5.500 евра за артроскопска операција

Редакција
Млада девојка има потреба од операција на колк, потребни се 5.500 евра. Нејзиниот апел за помош го пренесуваме во целост: „Драги пријатели, некои од вас...