еМагазин

Tag : консензуален кандидат

Македонија

Средба на Коалицијата предводена од СДСМ: Консултации за консензуален кандидат за претседател

Редакција
Денеска во 18 часот, во седиштето на СДСМ ќе се одржи работен состанок-средба на партиите од Коалицијата предводена од СДСМ којашто заеднички настапи на последните...