еМагазин

Tag : лајк

Македонија

(ВИДЕО) Амди Бајрам собрал 10 илјади лајкови на Фејсбук, ама се откажа од претседателската трка

Редакција
Кандидатот за претседател од Сојузот на Ромите, актуелниот пратеник, Амди Бајрам се откажа од претседателската трка, и ја дава својата подршка на заедничкиот кандидат на...