еМагазин

Tag : лаки

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели за езерски туризам во Македонија

Редакција
Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории. Оваа се најуспешните хотели за езерски туризам:    Макпетрол...