еМагазин

Tag : Лила Филиповска

Забава

Лила Филиповска ги почести своите следбеници со нови провокативни фотографии

Никола Осило
Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска на својот Инстаграм профил објави фотографии кои го откриваат нејзиното заносно деколте и прекрасното тело. Фото:Инстаграм/Лила Филиповска...
Забава

(Видео) Раскошно деколте и прекрасни нозе: Како изгледа снимање фото-сесија со Лила Филиповска

Никола Осило
Една од најпознатите ТВ водителки Лила Филиповска продолжува со своите ангажмани во областа на маркетингот. На видеото може да се види како изгледа снимањето фото-сесија...
Забава

(Фото) Лила Филиповска полуразголена во најсекси издание досега

Никола Осило
Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска на својот Инстаграм профил објави фотографија на која полуразголена ужива во козметички третман. Филиповска никогаш не изгледала...
Забава

(Фото) Лила Филиповска во „вамп“ издание со полни раце гради

Никола Осило
Една од најпознатите македонски ТВ водителки Лила Филиповска продолжува со својата работа како инфлуенсер и со рекламните кампањи. Во еден од нејзните понови ангажамни за...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои македонски жени се со најпопуларни Инстаграм-профили: Тие имаат и по десетици илјади следбеници

Редакција
Инстаграм станува се повеќе популарна социјална мрежа, која во делот на објавување на фотографии, го презема приматот на Фејсбук. Својот бум, Инстаграм во Македонија го...
Забава

(Видео) Лила Филиповска во „отмена“ фото-сесија со британски модел

Никола Осило
Една од најпознатите македонски водителки Лила Филиповска продолжува со своите ангажмани како фото-модел, а овој пат партнер и беше британски модел. „Еве мал дел од...
Забава

(Фото) Кој дојде на роденденот на Лила во „Скопски мерак“

Редакција
Водителката Лила Филиповска синоќа го прослави својот 47. роденден во друштво на пријатели и роднини. Забавата се одржа во „Скопски мерак“, а многу од нејзините...
Забава

(Видео) Лила Филиповска во џакузи за новата реклама

Никола Осило
Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска на својот Инстаграм профил објави видео од снимањето на нова реклама. Филиповска изгледа прекрасно во костим за...
Забава

(ФОТО) Лила Филиповска без долна облека го „запали“ Инстаграм

Никола Осило
Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска ја запали Инстаграм мрежата откако на својот профил објави фотографија на која не носи долна облека, а...
Забава

(Фото) Лила Филиповска во секси-бикини го откри прекрасното тело

Никола Осило
Една од најпознатите македонски водителки Лила Филиповска на својот фејсбук профил објави фотографија во бикини кои го откриваат нејзиното раскошно деколте и прекрасното тело. Фото:...