еМагазин

Tag : Манчестер јунајтед

Спорт

Манчестер јунајтед го „шутна“ тренерот Жозе Мурињо

Никола Осило
„Клубот сака да му се заблагодари на Жозе за неговата работа во Манчестер јунајтед и да му посака успех во иднина“, пишува во соопштението на Манчестер...