еМагазин

Tag : Маркова река

Локално

Детален преглед: Поради снегот скратени повеќе автобуски линии на ЈСП

Никола Осило
Поради снегот денеска во Скопје повеќе градски и приградски автобуски линии се скратени. Не сообраќаат автобусите до Средно Водно и до Нерези (Македонско село) и приградските...