еМагазин

Tag : Машиновозач

Локално

Машиновозач забележал машки труп на пругата Велес – Градско

Редакција
На пругата Велес – Градско кај железничката станица „Згрополци“  вчера во 18.45 часот машиновозач забележал тело на маж на пругата, информира СВР Велес. Како што...