еМагазин

Tag : Мастеркард картичка

БАШ НИ Е ЌЕФ

Наградна игра: „Активирај NLB Pay и освој Samsung S9!“

Редакција
НЛБ Банка во периодот од 05.12.2018 до 15.01.2019 година организира наградна игра за сите корисници на NLB Pay мобилниот паричник. Наградната игра се однесува на