еМагазин

Tag : Мажи на годината

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Jaguar F-Pace ги пречека Мажите на годината за 2018

Редакција
Синоќа за прв пат се одржa настанот „Men of the year 2018“, на кој што беа доделени признанија и награди на најуспешните мажи во Македонија. Како официјален...