еМагазин

Tag : Мелита

ЖИВОТ

(Фото) Ќерката на Мелита, Барбара по стапките на нејзината мајка

Редакција
Ќерката на Мелита, Барбара Ракичевиќ одлучи својот професионален пат да го трасира по стапките на нејзината мајка. Имено, Барбара стана водителка на „Бекстејџ“. Мелита долги...
Забава

(Фото) Лила и Мелита во сексипилни изданија на плажа

Редакција
Актуелната и поранешна водителка Лила Филиповска и Мелита, на своите инстаграм-профили објавија фотографии од плажа. Сезоната на фотографии од плажа почнува, а популарните водителки, во...
Забава

(Галерија) Мелита во новогодишно сексапилно издание

Редакција
Познато е дека Мелита обожава да објавува провокативни фотографии на нејзиниот Инстаграм-профил, па таква е и неодамнешната селфи-фотосесија. Нејзините следбеници ги почести со супер-сексапилни фотографии,...
Забава

(Фото) Мелита „жари и пали“ на Инстаграм

Редакција
Иако долго време не е на малите екрани, сепак е блиску до очите на јавноста. Мелита на нејзиниот Инстаграм профил, кој е следен од околу...
Забава

(Фото) Мелита од грчките плажи порачува: Секогаш своја

Редакција
Поранешната водителка Мелита ужива на скутер на плажите во Грција, објави таа на нејзиниот Инстраграм-профил. На една од фотографиите објавени на оваа социјална мрежа напиша...